Weekend w Bieszczadach dla dwojga

Szybki wypad w Bieszczady na weekend – nie zastanawiaj się dłużej co robić w weekend we dwoje – napisz do nas, pakuj walizkę i przyjeżdżaj w Bieszczady. Nasz domek w lesie – wyjątkowy apartament to idealne miejsce na weekendowy relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Zobacz nasz apartament – Domek w lesie – OLHA Stara Gajówkanocleg w Bieszczadach na odludziu.

Weekendowa Oferta – (wiosna i jesień)

Romantyczny, weekendowy pomysł na wyjazd dla dwojga lub czworga (apartamenty są dwu lub 4 osobowe). Z naszej strony zapewniamy wygodny wypoczynek z dala od ludzi oraz butelkę dobrego wina. Skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.

Atrakcje na weekend w Bieszczadach – bez nudy

  • spacery po górach i lasach – te dalsze i bliższe
  • romantyczne chwile nad brzegiem jeziora
  • wycieczki rowerowe ( rowery wypożyczamy w cenie pobytu)
  • wyprawy 4×4 samochodami terenowymi (door-to-door)
  • rejsy jachtem (ze sternikiem lub bez)
  • atrakcje historyczne i przyrodnicze
  • wycieczki kulinarne (podpowiemy gdzie warto zjeść w Bieszczadach)

ROWERY W CENIE NOCLEGU

Jak dojechać w Bieszczady ? Ile trwa podróż ?

W Bieszczady z Warszawy

Podróż samochodem zajmie Ci ok. 4-5 h. Dla prawdziwego odkrywcy droga może być celem samym w sobie :). Odpowiednio zaplanowana podróż, z przystankiem na kawę, z odpowiednią muzyką w głośnikach i co najważniejsze – w doborowym towarzystwie minie Wam szybko i przyjemnie. Warto również rozważyć drogę lotniczą. Samolot z Warszawy do Rzeszowa leci 45 minut. Organizujemy transfer Gości z lotniska lub skorzystaj z wypożyczalni samochodów.

Z Krakowa w Bieszczady

Odkąd mamy autostradę podróż z Krakowa to przyjemność. Nie powinna zając dłużej niż 3 h. Z doświadczenia wiemy, że lepiej jest dojechać autostradą do Rzeszowa a potem obrać kierunek na południe – ku przygodzie.

Z Rzeszowa w Bieszczady na weekend

1,5 h … Taka „wielka” trasa nie może być już więcej wymówką by nie ruszyć się z domu na weekend. Warto również spróbować alternatywnych dróg dojazdowych. Z Rzeszowa w Bieszczady dojechać można na kilkanaście sposobów – odpal nawigację i zaimponuj towarzyszom podróży znajomością podkarpackiej geografii 😉

Skontaktuj się z nami – dowiedz się jak zorganizować niezapomniany weekend w Bieszczadach.