Sylwester w lesie

Zamiast hucznej imprezy z orkiestrą i tysiącem osób wybierz opcję przywitania Nowego Roku w wąskim gronie najbliższych osób. Na luzie, w środku lasu, z dala od cywilizacji.

Sylwester w naszym Apartamencie OLHA to doskonały pomysł dla osób lubiących ciszę i spokój, ceniących prywatność i stroniących od tłumnych imprez.

Sylwester w Bieszczadach, w lesie, ciszy i spokoju.

Ucieknij od fajerwerków i głośniej muzyki

Zapewniamy izolację od hałaśliwego świata

Oferta obejmuje wynajem apartamentu OLHA na min. 4 noce w terminie 29.12 czwartek do 3.01 wtorek.

Ilość osób: od 1 do 2 |Cena: 600 zł /1 noc

Ilość osób: od 3 do 4 |Cena: 700 zł /1 noc

Apartament jest ogrzewany elektrycznie (ogrzewanie podłogowe + grzejniki). Dzięki temu będziecie mieli ciepłą, świąteczną atmosferę.

Przypominamy o obowiązku posiadania zimowych opon – inaczej trudno będzie się do nas dostać w przypadku obfitego opadu śniegu.

Narty – snowboard

W przypadku wystąpienia sprzyjających warunków śnieżno-pogodowych zachęcamy do wyjścia na stok narciarski. Najbliższy wyciąg znajduje się niecały kilometr od nas. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia nart i desek. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy instruktora.

Wyciąg Lesko-Ski Weremień to bardzo przyjemne miejsce dla całej rodziny. Stok nie jest wymagający za to idealnie nadaje się do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych.

Szczegółowe informacje odnośnie warunków na stoku na stronie leskoski.pl

Skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły.