Wiosna w Bieszczadach

Wiosenny wypoczynek w Bieszczadach – Pora na piknik w lesie !

Pora odkurzyć wiklinowe kosze piknikowe, umyć termos, wytrzepać kraciaste kocyki, zmienić opony na letnie a już idealnie by było zakupić kabriolet. Powodem tych poważnych ruchów jest oczywiście długo oczekiwana WIOSNA.

Wiosna to pora roku dająca niewyobrażalne możliwości spędzania wolnego czasu tym bardziej tu w Bieszczadach gdzie przyroda budząca się do życia zaskakuje nas swym pięknem, rozmachem oraz bezlikiem zapachów niesionych podmuchami ciepłego wiatru znad połonin.

Nocleg i wypoczynek bez dzieci – nie oferujemy żadnych atrakcji dla małych dzieci. Nasi Goście muszę mieć minimum 14 lat.

Gdzie będę spał ?

Oferujemy nocleg w wyjątkowym miejscu, w środku lasu w otoczeniu dzikiej przyrody.

Do dyspozycji wygodny, klimatyczny apartament dla 2 lub 4 osób. ZOBACZ WIĘCEJ

Taras z widokiem na las, miejsce ogniskowe, rowery górskie.

Co będę robił ?

Wycieczka rowerowa a może spływ pontonem, a może rejs jachtem ? Lub po prostu rozkoszne nicnierobienie i czytanie książek na tarasie.

Poznaj nasze atrakcje – zobacz atrakcje

Zadbamy o to by Twój wypoczynek w Bieszczadach był wyjątkowo udany.

Co robić wiosną w Bieszczadach ?

Naszym gościom oferujemy możliwość zorganizowania spływu pontonami lub wyprawy samochodami terenowymi. Wiosna to idealny czas na leśne spacery, podczas których obserwujemy budzącą się do życia dziką przyrodę.

Kiedy najlepiej przyjechać ?

Wiosna trwa jakoś tak od marca do czerwca. Pogoda wiosną bywa przewrotna i czasami w marcu bywa cieplej niż w maju. Reguły jednak nie ma – trzeba obserwować niebo….

Co zabrać ze sobą ?

Kosz piknikowy, kocyk,wino, książkę i przyjaciela.

Ehh jak to fajnie będzie wiosną połazić po lesie !